Noc divadel 2013

Noc divadel 2013Noc divadel ve Studiu Marta

Více než 80 souborů a divadel z 21 českých a moravských měst se rozhodlo zapojit do projektu Noc divadel 2013. Sobota 16. listopadu 2013 se tak stane dnem otevřených divadel a výjimečných zážitků. Akce proběhne souběžně v 11 evropských zemích – poprvé také v České republice, kde je jejím koordinátorem Institut umění – Divadelní ústav (IDU).

 

V rámci Noci divadel můžete ve Studiu Marta zažít:

Od 21.00 do 24.00 budete moci nahlédnout na zkoušku inscenace Peer Gynt, v režii Juraje Augustína, dále se zúčastnit komentovaných prohlídek divadla - sraz ve 21.00, 22.00 a 23.00 ve foyer divadla. Ve foyer divadla se taky budete moci nechat vyfotit v divadelních kostýmech.

Mezi 21.00 a 24.00 lze rovněž splnit jeden z úkolů, který Vás dovede za ztracenou Múzou a to „ukázat se v kostýmu a vstoupit do hry.

NOC DIVADEL V BRNĚ

Sraz v 17:15 hodin - dvorana Městského Divadla Brno. Průvod bude odstartován v 17:30 hodin po trase Janáčkovo divadlo - Mahenovo divadlo – Divadlo Bolka Polívky – HaDivadlo – Divadlo na Orlí – Reduta – Divadlo Husa na provázku

  • Předpokládaný konec v 18:15 hodin bude ukončený společným potleskem.
  • Těšit se můžete na kejklíře a možná vás během cesty bude čekat nějaké to menší překvapení.
  • Uvítáme všechny, kteří přijdou v masce, škrabošce, či budou jinak "komediálně" vyzdobeni. Doma nezapomeňte řehtačky, bubínky, píšťalky a hlavně lampión.

MÚZE NA STOPĚ

Múza dopisem oznámila, že příští sezonu opustí brněnská divadla, je už unavená a nikdo neocení její práci. Již nyní se ale schovala, a tak její nepřítomnost začíná být v divadlech znát... 

  • Od 20 do 24 hodin bude zahájena velká příběhová městská hra "Múze na stopě".
  • Během večera navštívíte jednotlivá divadla, kde pro vás budou připravené báječné úkoly. Za každý splněný úkol dostane hráč do hrací karty razítko.
  • Po odevzdání vyplněné karty si hráč v Divadle Husa na provázku vybere odměnu. Musíte být rychlí, abyste si mohli vybrat z nejlepších cen.

 

Hrací kartu si můžete vytisknout v pohodlí svého domova zde.

 

Další informace o hře a celé akci Noc divadel naleznete na: 
www.nocdivadel.cz
https://www.facebook.com/nocdivadelvbrne
www.facebook.com/studioMarta

Zpět

print Formát pro tisk

Kategorie: Archív aktualit